Endüstriyel tesislerde, Organize Sanayi Bölgelerinde ve Üretim yapan hemen her yerde enerji ihtiyacı doğalgaz ile karşılanabilmektedir. Yüksek tüketim yapan toplu konutların ısıtılmasında, Endüstriyel tesislerde sıcak su, kızgın yağ, kızgın buhar, asfalt imalatı gibi ihtiyaçları karşılamak adına doğalgaz tesisatları inşa edilmektedir. Endüstriyel doğalgaz tesisatları Botaş şartnamesine uygun bir şekilde argon kaynaklı ve bu kaynaklar için NDT radyo grafik test alınarak yapılmaktadır. Doğalgaz, LPG ve LNG doğaya saldığımız atık gazların zararlarının en az olması, bakım maliyetlerinin düşük olması ve yanma verimlerinin yüksek olması açısından oldukça avantajlıdır.

Şimdi sözleşme avantajlarını kullanın ve


Toplu Konut Doğalgaz Tesisatı

Toplu konut ve alışveriş merkezi gibi toplam tüketimi yüksek olan yerlerde ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla doğalgaz tesisatı proje ve imalatı alanlarında, inovasyon odağında müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözümler üretiyoruz.

Proses İmalat Doğalgaz Tesisatı

Enerji üretimi, çimento, seramik, gıda, tekstil, tarım, metalürji ve imalat sektörlerinde doğalgaza olan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Isıl işlem, kızgın buhar üretimi, kızgın yağ üretimi, döküm fırınları, kurutma ve pişirme amacıyla kurulumunu yaptığımız Endüstriyel Doğalgaz Tesisatları uzmanlık alanlarımızdandır.

Asfalt Plentleri

Asfalt plentleri yakıt olarak genelde fuel-oil veya doğalgazla çalışmaktadır. Asfalt çalışmaları büyük oranda yerleşim yerlerine, dolayısıyla şebeke doğalgaz hatlarına, uzak olması nedeniyle doğalgaz sıvılaştırılmış olarak dökme gaz şeklinde tankerlerle taşınarak kullanılmaktadır. Sıvılaştırılmış doğalgazın (LNG) fuel-oil ‘e göre çok daha temiz ve ucuz olması onun kullanımının daha yaygın olmasına hatta fuel-oil ile çalışan sistemlerin de doğalgaza dönüşümüne olanak sağlamaktadır.

LPG Dökmegaz

Doğalgaz şebeke hatlarına uzak olan ve sıvılaştırılmış doğalgazın da (LNG) kurulumu için fazla düşük tüketimli olan yerler için LPG Dökmegaz sistemleri kurulmaktadır. Bu sistem kurulu olan yer altı veya yer üstü LPG tankına tankerlerle sıvı gaz doldurularak ve sonrasında bunu hatlarla kullanılacak olan mahallere kadar boru hatlarıyla çalışmaktadır. LPG’nin avantajı bir kere dolum yapıldıktan sonra uzun süreler kullanılabilir olmasıdır.

Ücretsiz Keşif

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi, ihtiyacınıza uygun olarak en doğru çözüme yönlendirecektir.

Ücretsiz Keşif Formu