Doğalgazın olmadığı yerlede yaygın olarak kullanılan katı yakıt sistemleri; odun, kömür ve prina yakıtları ile kullanılabilir. İlk yatırım maliyetinin ucuz olması nedeniyle avantajlıdır. Otomotik ve manuel cihaz çeşitliliği bulunur.

İleriye yönelik kolay entegrasyonlu sistemlerdir. Kazan sistemi iptal edilerek, yakıcı cihazın kombi ile değiştirilmesi durumunda tüm kalorifer tesisatı doğalgaza entegre edilebilir.

Şimdi sözleşme avantajlarını kullanın ve

Manuel Sistem Kazanlar

Otomatik Sistem Kazanlar

Sistem Özellikleri

Dijital Ekran Paneli

Sıcaklık değerini, yakıt verme ve bekleme sürelerini ve diğer tüm aktif modları görüntüleyebilirsiniz.

Oda Termostatı

Oda sıcaklığınızı dengeleyebilir, uyku modu sürelerini seçerek; en ideal ısınmayı elde edebilirsiniz.

Sönme Engelleme

Uyku modunda yakıtın sönmesini engelleyen katı yakıtlı kazanlar ile konforunuz kesilmez.

Katı yakıtlı kazanlar kömürün yanı sıra diğer pek çok katı maddeleri de yakarak avantajlı ve tasarruflu bir ısınma sağlar. Örneğin; prina, zeytin çekirdeği, pellet, talaş vb. bir çok ürün yakıt olarak kullanılabilir.

Geleneksel sobalar ile kıyaslandığında temizlenmesi ve tutuşturulmasi sobaya göre daha kolay ve zahmetsizdir. Evin dışına montaj yapıldığı için soba gibi evde is, duman lekeleri bırakmaz. Bu sayede senelik boya ve tadilat masrafı sorunuyla karşılaşmazsınız.

Ücretsiz Keşif

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi, ihtiyacınıza uygun olarak en doğru çözüme yönlendirecektir.

Ücretsiz Keşif Formu